Gitmek İstedim

gerçekten gitmek istememektir. içinde bulunulan durumdan rahatsız olup bundan kurtulmayı isteyip tek kurtulusun gitmek oldugunu dusundugunuz zamanlarda hissedersiniz bu duyguyu. aslinda kimse...

Responsive image
YAZAR
Nesrin Asena
DOSYA BOYUTU
4,82 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057903334

PDF formatında Gitmek İstedim. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gitmek İstedim kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Gitmek istedimSonu olmayan yollardaÇalacağım kapı olmadanBeni bekleyenin olmadığı Duraklardan geçerekGitmek istedim Vedalaşmadan başlangıçlarlaKavuşması olmayan sonlaraVe tek başımaGitmek istedim Sensizliğin koridorlarındaYoklukların acıtmadığıMasal ülkelerineGitmek istedim Yüreğimi rehin bırakıpAcıtmayan acılarlaVe azıksızGitmek istedim Ama gidemedim.Rehin verilmiyormuş yüreklerSevdası varsaRehin verilmiyormuş sevdalarSahibi varsaVe ben gidemedim...(Tanıtım Bülteninden)  


Nereye gidebilirim ki? yaşamı gitmek olarak algılıyorum artık.. sürekli gitmek istemek de, bir anlamda hiçbir yerde olmak istemek değil mi ? olabileceğim bir yer kaldı mı ? hiçbir yerdeyim..