Benden Başka Herkes

Kitap Adı: Benden Başka Herkes Yazar: Melissa Senate Yayıncı: Martı Yayınları Sayfa Sayısı: 384. Herkes romantik aşkın gerçek sevgiyle aynı olmadığını bilir.

Responsive image
YAZAR
Melissa Senate
DOSYA BOYUTU
5,66 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051864280

Benden Başka Herkes harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Melissa Senate. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Melissa Senate'den Benden Başka Herkes kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Herkes romantik aşkın gerçek sevgiyle aynı olmadığını bilir. Her kadının hayatından kalbini kıran bir adam geçer. O adamlarla evlenmezsin. Çılgınca âşık olduğun adamlarla evlenmezsin. Seni daima sevecek, hakkında endişelenmen gerekmeyecek, sana kendini güvende ve emin hissettirecek adamla evlenirsin. Ne demek istediğimi biliyorsunuz. Yirmi dokuz yaşında, bir yayınevinde editör olarak çalışan zeki ve esprili Jane Gregg aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. Üstüne üstlük, altmış gün içinde nedime olarak katılacağı kuzeninin sosyetik düğününe yanında götürmek için birini bulması gerekmektedir. Bunun için arkadaşlarının ayarladığı bi’ dolu kör randevuya giden Jane aradığını bulabilecek midir? Daha önce sinemaya da uyarlanmış olan bu eğlenceli, mizah dolu romanı yüzünüzde eksik olmayacak bir tebessümle okuyacaksınız.  “Jane hiç durmuyor. Sürekli, yorulmadan çalışıyor. Mutluluğu elde etmek, kendisini gerçekten sevip kucaklayacak adamı bulmak için elinden geleni yapıyor.”Goodreads “Bu kitapta Jane’in duyguları, hayal kırıklıkları ve beklentilerinde kendinizi bulacaksınız.”Kirkus “Filmini izlerken çok eğlenmiştim. Kitabı bence ondan da eğlenceli.”Amazon (Tanıtım Bülteninden)   


Melissa Senate Benden Başka Herkes pdf download Benden başka herkes kitabının karakteri Jane Gregg.29 yaşında, bir yayınevinde editör olarak çalışan zeki […]